Operatorka/Operator maszyn stolarskich

REJS Spółka z o.o. jest  wiodącym producentem wyposażenia do mebli.  Centrala firmy mieści się w Rypinie w woj. kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 700 pracowników. Grupa REJS  skupia 4 zakłady produkcyjne, 18 punktów handlowych oraz 11 spółek partnerskich.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferujemy pracę w zakładzie stolarskim w Rypinie, nie wymagamy doświadczenia w obsłudze maszyn, choć jest mile widziane. Poszukujemy także osób gotowych na zmianę zawodu i nabycie nowych umiejętności. Deklarujemy przeszkolenie pod okiem doświadczonych operatorów.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń stolarskich CNC,
  • stosowanie właściwych programów obróbki,
  • sprawdzanie jakości wytworzonych produktów oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami,
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym w branży meblarskiej mile widziane,
  • gotowość do rozwoju w zawodzie lub przebranżowienia,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przeszkolenie pod okiem doświadczonych operatorów,
  • możliwość realnego rozwoju w przyszłościowej branży,
  • miłą atmosferę w dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Znajdź najbliższy punkt Rejs lub Zamów On-line

Wprowadź Twoją lokalizację