Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy na rynki zagraniczne

Opis stanowiska:
1. Budowanie silnej pozycji produktów na powierzonym terenie.
2. Realizowanie planów sprzedaży przedsiębiorstwa na powierzonym terenie.
3. Rozwijanie sprzedaży i umacnianie relacji z klientami.
4. Szkolenie w zakresie funkcji technicznych produktów firmy i korzyści dla klientów.
5. Koordynowanie i prowadzenie działań promocyjnych w punktach sprzedaży.
6. Dbanie o należytą ekspozycję produktów firmy.
7. Dbanie o dobry wizerunek firmy.
Wymagania:
1. Doświadczenie w sprzedaży w branży meblarskiej.
2. Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe (ekonomia, marketing lub techniczne).
3. Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość jęz. niemieckiego lub rosyjskiego
4. Praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel.
5. Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
6. Umiejętność wyszukiwania pożądanych informacji.
Oferujemy:
• Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Wynagrodzenie stałe plus premia za wyniki.
• Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.
• Stabilne zatrudnienie.
W celu sprawnej weryfikacji złożonych ofert aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać ściśle wg podanych warunków:
adres poczty elektronicznej: rekrutacja@rejs.eu
temat wiadomości: nazwa stanowiska
Prosimy o podanie imienia i nazwiska w nazwie pliku – załącznika zawierającego CV

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

wypełnij poniższy formularz

Aby złożyć aplikację dołącz swoje CV oraz list motywacyjny,
a następnie kliknij "Aplikuj teraz"

  • Przeglądaj
  • Aplikuj teraz!