Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

O nas

Drukuj

REJS jest przedsiębiorstwem rodzinnym utworzonym w 1993 roku.

     Jest jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie, wyspecjalizowaną w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby.
     Przez ponad 20 lat rozwoju stworzyliśmy dużą i stabilną organizację, ze sprzedażą na terytorium Polski i szeroką siecią dystrybucji na wielu zagranicznych rynkach. Posiadamy niezbędne "know-how", nowoczesną infrastrukturę techniczną a dzięki wykwalifikowanym pracownikom tworzymy innowacyjne rozwiązania produktów, które poprawiają komfort codziennego życia. Nasze cele to doskonała jakość i nowoczesne wzornictwo lecz również profesjonalna obsługa Klienta. Dlatego towary są łatwo dostępne w szerokim zakresie różnorodności, odpowiadającym indywidualnym potrzebom Klientów. Życzliwy personel służy pomocą na każdym etapie sprzedaży. Zapotrzebowania dzisiejszego rynku jak i Klientów wymagają wysokich standardów od producentów przemysłowych i dostawców. Jakość, design, konkurencyjność cenowa i dostawy w krótkim czasie to główne zadania jakie przed sobą stawiamy. Mając świadomość wymagań i podążając za nimi, rozwijamy się i optymalizujemy nasz proces produkcyjny oraz obsługę Klienta. Dopasowujemy się do charakterystyki każdego rynku, by osiągać najlepsze rezultaty i dawać satysfakcję naszym Klientom.

REJS – firma rodzinna

     REJS to nazwa przedsiębiorstwa, marki wytwarzanych w nim produktów ale także nazwisko jej założycieli. REJS to firma rodzinna, o czym świadczą zaangażowane w jej działalność już dwa pokolenia właścicieli. Wartość rodzinną firmy podtrzymują też zatrudnieni pracownicy a także ich rodziny, często w drugim pokoleniu. Rodzinność i wszystkie związane z nią atrybuty w znacznym stopniu przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy w dużą, prężną organizację zatrudniającą ponad 500 pracowników, gdzie każdy ma swoją ważną rolę do spełnienia.

     Najważniejszym z atrybutów jest osobista odpowiedzialność właścicieli za biznes i jakość wytwarzanych produktów. Jako, że tak postrzegane podejście do biznesu jest ważną wartością i dumą postanowiliśmy komunikować o niej także nasze otoczenie.

     Wstąpiliśmy do zaszczytnego grona Firm Rodzinnych, zdobyliśmy Drzewko Firma Rodzinna – symbol rodzinności z korzeniami. Z obserwacji rynku wiemy, że klienci wybierają produkty polskie, szukają potwierdzenia źródła ich pochodzenia. Dla nas patriotyzm gospodarczy jest cenną wartością, ponieważ buduje odpowiedzialność nie tylko za swój biznes ale także odpowiedzialność społeczną za najbliższe środowisko lokalne.