Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Nagrody

Drukuj

2017

 

Z dumą informujemy, że nowa Linia Variant MULTI wprowadzona na rynek w roku 2016 otrzymała nagrodę Diament Meblarstwa 2017 w kategorii: funkcje mebla, klasa premium.

Nagroda Diament Meblarstwa jest przyznawana przez jury składające się z około 70-ciu osób. Nagroda wg organizatorów konkursu jest „potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności wyrobów, a uhonorowanie statuetkami „Diament Meblarstwa” meble, akcesoria, półfabrykaty i komponenty meblowe są znakomicie postrzegane zarówno przez klientów, jak i ekspertów."

 

 

2016

Z wielką dumą informujemy, że systemy wysuwne REJS do mebli kuchennych zostały nagrodzone Godłem Teraz Polska.

Fundacja Teraz Polska od 25 lat nagradza najlepsze polskie produkty i usługi Godłem Teraz Polska. Kapituła Konkursowa pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, prezesa Polskiej Akademii Nauk, dostrzegła i nagrodziła walory użytkowe, technologiczne i jakościowe naszych systemów. Ocena produktów opierała się też na porównaniu z wysoko zaawansowanymi systemami zachodniej konkurencji pod względem parametrów technicznych, użytkowych i jakościowych. To wielkie wyróżnienie stanowi dla nas nagrodę, ale i zobowiązanie do dalszego doskonalenia, a użytkowników naszych systemów zapewnia, że korzystacie Państwo z najlepszych produktów. Tak więc TERAZ POLSKA!

Z przyjemnością informujemy, że firma REJS uzyskała tytuł Siła Polskiej Przedsiębiorczości 2015 przyznany głosami znamienitej Kapituły Programu Siła Polski oraz opiniami redakcji niezależnych dodatków medialnych "Monitor Rynkowy" dodatek do Dziennika Gazety Prawnej i "Monitor Biznesu" dodatek do Rzeczpospolitej. W uzasadnieniu do nominacji napisano:Nominacja do Siły Polskiej Przedsiębiorczości 2015 jest zatem wyrazem uznania naszej redakcji dla marki REJS Sp. z o.o. której wizerunek opiera się na doskonałej jakości i nowoczesnym wzornictwie asortymentu jak również na profesjonalnej obsłudze klienta, gdzie towary są łatwo dostępne w szerokim zakresie różnorodności, odpowiadającym indywidualnym zapotrzebowaniom klientów, dzięki czemu REJS Sp. z o.o. stał się jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Przyznanie tytułu Siła Polskiej Przedsiębiorczości jest dla nas potwierdzeniem słuszności prowadzonych działań w budowaniu nowoczesnego przedsiębiorstwa gwarantującego rozwój rynku i produktu w oparciu o wartości rodzinne.

2015

Medal Acanthus Aureus przyznawany przez Kapitułę Konkursu MTP za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej na Międzynarodowych Targach Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA 2015 w Poznaniu.

 

Miło nam poinformować, że Szuflada z pojemnikami na odpady z Linii Maxima została ogłoszona Produktem Roku 2015. Grupa ekspertów z branży meblowej wybrała nasz produkt jako najlepszy w kolejnym konkursie "Meble Plus - Produkt Roku 2015" kategoria: Elementy meblowe i półfabrykaty.

 

 

Z ogromną satysfakcją i dumą informujemy, że marka REJS otrzymała prestiżowy tytuł Laur Konsumenta Grand Prix. To już trzecia z rzędu nagroda konsumentów przyznana naszej firmie jako producentowi, w plebiscycie na najpopularniejszy produkt lub markę w kategorii akcesoriów meblowych. Dla nas oznacza to, że konsumenci znają, doceniają i wybierają produkty REJS. Dziękujemy za zaufanie!

 

 

Z satysfakcją informujemy, że produkt wprowadzony na rynek w bieżącym roku: szuflada z pojemnikami na odpady otrzymał branżową nagrodę Diament Meblarstwa 2015. Nagroda wg organizatorów konkursu jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów. Nagroda Diament Meblarstwa jest przyznawana przez jury składające się z kilkudziesięciu osób, w skład którego wchodzą eksperci z branży meblarskiej, dziennikarze, organizacje, naukowcy, architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, przedstawiciele salonów meblowych, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firn patentowych i atestowych.

 

2014

 

Firma REJS dzięki głosom konsumentów po raz kolejny otrzymała Srebrne Godło ogólnopolskiego konkursu Laur Konsumenta 2014 w kategorii Akcesoria Meblowe, za co serdecznie dziękujemy.

 

 

Miło nam poinformować, że firma REJS otrzymała Srebrne Godło ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości 2014 w kategorii Akcesoria Meblowe. Celem programu jest wyłonienie w oparciu o opinie konsumentów najlepszych pod względem jakości marek i firm na polskim rynku.

 
CORNER COMFORT – produktem roku 2014 

Z przyjemnością informujemy, że Corner Comfort został ogłoszony Produktem Roku 2014 w kolejnej edycji konkursu „Meble Plus – Produkt Roku 2014” Jest to konkurs organizowany przez magazyn Meble Plus . Wyboru najlepszych produktów spośród 17 kategorii dokonało profesjonalne Jury. Jak zaznacza organizator tytuł ten potwierdza wysoką jakość produktów.
Produkt został nagrodzony w kategorii : Akcesoria.
Corner Comfort zdobył nagrodę w kategorii PRZESTRZEŃ KUCHNI I JADALNI
podkategoria Systemy Organizacji Szafek i Szuflad

Konkurs Dobry Design 2014 jest organizowany przez magazyn Dobrze Mieszkaj i serwis Dobrzemieszkaj.pl Jury składające się ze 120 architektów i projektantów wnętrz przyznaje nagrody i wyróżnienia w 11kategoriach. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych produktów na polskim rynku wyposażenia i aranżacji wnętrz pod względem połączenia funkcjonalności i estetyki.

2013

Kolejny raz dziękujemy konsumentom za uznanie i docenienie marki REJS. Dzięki głosom właśnie konsumentów firma REJS otrzymała Srebrne Godło ogólnopolskiego konkursu Laur Konsumenta w kategorii Akcesoria Meblowe. Przyznanie godła potwierdza popularność produktów marki REJS i jest rekomendacją wartości dla przyszłych użytkowników.

 

Z satysfakcją informujemy, że w wyniku Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich przeprowadzonego przez Redakcję Forum Biznesu dodatku do Dziennika Gazety Prawnej pod patronatem  i opieką merytoryczną Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk produkty REJS otrzymały tytuł „Dobry Produkt 2012 – Wybór Konsumentów”

 

 2012

„Diament Meblarstwa 2013” przyznany przez jury konkursu dla produktu: cargo maxi obrotowe z Linii Maxima EVO. Nagroda jest potwierdzeniem „doskonałego wzornictwa i oryginalności produktu ze wskazaniem doskonałego wizerunku producent i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów”
Organizatorem konkursu jest Meble.pl Spółka z o.o. i Wydawnictwa Meble.pl. W skład jury oceniającego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, media, organizacje, naukowcy i eksperci branży meblarskiej, przedstawiciele salonów meblowych,  technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

2011

 

Miło nam poinformować, że decyzją Kapituły konkursu „Diament Meblarstwa 2011” produkt: cargo „Maxi/Midi” obrotowe – Linia „Maxima” otrzymał główną nagrodę i tytuł "Diament Meblarstwa 2011" w kategorii SYSTEMY AKCESORIÓW.

 

2010

Złoty Medal przyznany przez Sąd Konkursowy MTP targach FURNICA 2010 za Cargo Maxi Obrotowe z Linii MAXIMA.

Nagroda ACANTHUS AUREUS przyznana przez Kapitułę Konkursową MTP na targach FURNICA 2010 za stoisko najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy a także sprzyjające kształtowaniu pozytywnego wizerunku i bezpośredniej komunikacji z klientem i rynkiem.

2006

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach Akcesoriów i Półfabrykatów do Produkcji Mebli FURNICA 2006 za Linia MAXIMA - system zagospodarowania przestrzeni mebli kuchennych

Zespół Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przyznał znak DOBRY WZÓR 2005 dla Linii wyrobów i akcesoriów MAXIMA. To kolejne wyróżnienie znakiem dla produktów powstających w firmie REJS. W roku 2003 znakiem Dobry wzór został nagrodzony system relingowy.

Wyróżnienie w konkursie Mebli Plus dla Linii MAXIMA  za kompleksową propozycję wyposażenia mebli kuchennych.

2005

Medal Europejski przyznany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club za Linię Cargo - wyrób spełniający wymagane prawem normy i standardy jakości.

2004

Wyróżnienie ACANTHUS AUREUS MTP za stoisko najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy na targach MEBLE 2004.

2003

Wyróżnienie ACANTHUS AUREUS MTP za stoisko najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy na targach MEBLE 2003.

Laureat konkursu Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2003 przyznający wyróżnienia za stosowanie etyki w działalności gospodarczej.

DOBRY WZÓR 2003 przyznany przez Zespół Ekspertów Instytut Wzornictwa Przemysłowego dla wyrobu: Systemy relingowe.

2002

Brązowy medal targów MEBLE 2002 za ekspozycję targową.

HIT'2002 Kujaw i Pomorza tytuł gospodarczo samorządowy Za grupę koszy cargo maxi z prowadnicami pełnego wysuwu.

Laureat GAZELI BIZNESU 2002 - rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw.