Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Certyfikaty

Drukuj

2014

      

         

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość produktów potwierdzona certyfikatem LGA Qualitats-Zertifikat. 
Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że grupa produktów cargo mini i cargo maxi została poddana obszernym programom testowym w specjalistycznym laboratorium niemieckiego instytutu jakości
TÜV Rheinland LGA. W wyniku przeprowadzonych badań produkty otrzymały gwarancję spełnienia normy DIN EN 15338 Okucia meblowe. Wytrzymałość i trwałość elementów wysuwanych oraz ich części.
Certyfikaty przyznane przez TÜV Rheinland LGA Products GmbH oznaczają  najwyższy wymiar bezpieczeństwa i jakości. Certyfikat LGA Qualitats-Zertifikat potwierdza wysoką jakość wyrobów.

Posiadacz tego certyfikatu, współpracując z Krajowym Rejestrem Długów przyczynia się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popiera etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.

 

2012

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2012 roku wg Bisnode Polska sp. z o.o.

 

2011

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2011 roku wg D&B Poland.

 

2010

Informujemy, że w dniu 3 sierpnia 2010 spółka REJS uzyskała certyfikat AEO. Posiadanie certyfikatu AEO oznacza, że organizacja działalności przedsiębiorstwa ogranicza ryzyko wystąpienia naruszeń regulacji celnych oraz, że dany przedsiębiorca jest godnym zaufania ogniwem międzynarodowego łańcucha dostaw. Procesy celne są tak ułożone, że zapewniają ciągłość działania w przypadku nieobecności pracowników. Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy (AEO) nadaje naszej firmie status rzetelnego partnera gwarantującego bezpieczeństwo wymiany handlowej z partnerami spoza Unii Europejskiej. Uproszczenie procedur celnych przyśpiesza proces wymiany handlowej co czyni naszą firmę bardziej konkurencyjną na rynku.

Miło nam poinformować Państwa, że firma Dun & Bradstreet wyróżniła naszą firmę Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności w roku 2009. Certyfikat zaświadcza, że dane finansowe naszej firmy dają gwaranjcę bardzo wysokiego poziomu płynności, zdolności finansowej i rentowności a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

 

2009

REJS nagrodzony certyfikatem "Przejrzysta Firma Prestiżowy certyfikat przyznawany jest firmom prowadzącym wiarygodną i uczciwą politykę finansową. Inicjatorem konkursu jest Dun and Bradstreet Poland we współpracy z Getin Bank, miesięcznikiem Forbes oraz Bisnode Polska. Nadrzędnym celem przyznawania certyfikatów Przejrzysta Firma jest wskazanie podmiotów gospodarczych, które prowadzą działalność zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi oraz są stabilnymi i uczciwymi partnerami. Certyfikat przyznawany jest firmom, które komunikują partnerom handlowym kondycję finansową swojego przedsiębiorstwa.

 

2005

Certyfikat Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu Centrum Certyfikacji Wyrobów Przemysłu Drzewnego przyznał certyfikaty dla wyrobów: CARGO MINI, CARGO MAXI, CARGO MAGIC na zgodność wyrobów z PN w zakresie okuć meblowych. System CARGO został poddany badaniom wytrzymałościowym w Zakładzie Badania Mebli, Konstrukcji i Wyposażenia Wnętrz Instytutu Technologii Drewna, które gwarantują bezawaryjną pracę systemu dla 40 000 cykli.