Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Siła Polskiej Przedsiębiorczości 2015

Drukuj04 marca 2016

        Z przyjemnością informujemy, że firma REJS uzyskała tytuł Siła Polskiej Przedsiębiorczości 2015 przyznany głosami znamienitej Kapituły Programu Siła Polski oraz opiniami redakcji niezależnych dodatków medialnych "Monitor Rynkowy" dodatek do Dziennika Gazety Prawnej i "Monitor Biznesu" dodatek do Rzeczpospolitej.
       W uzasadnieniu do nominacji napisano:
Nominacja do Siły Polskiej Przedsiębiorczości 2015 jest zatem wyrazem uznania naszej redakcji dla marki REJS Sp. z o.o. której wizerunek opiera się na doskonałej jakości i nowoczesnym wzornictwie asortymentu jak również na profesjonalnej obsłudze klienta, gdzie towary są łatwo dostępne w szerokim zakresie różnorodności, odpowiadającym indywidualnym zapotrzebowaniom klientów, dzięki czemu REJS Sp. z o.o. stał się jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie.
        Przyznanie tytułu Siła Polskiej Przedsiębiorczości jest dla nas potwierdzeniem słuszności prowadzonych działań w budowaniu nowoczesnego przedsiębiorstwa gwarantującego rozwój rynku i produktu w oparciu o wartości rodzinne.