Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

FURNICA/SOFAB 2015

Drukuj15 października 2015

     Tegoroczne targi Furnica/Sofab 2015 już za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko.
Mieliśmy okazję do bezpośrednich spotkań, rozmów z partnerami biznesowymi, a także do zaprezentowania najnowszej oferty naszej firmy. Ważnym punktem uczestnictwa w targach było zaprezentowanie głównych kierunków rozwoju Spółki adresowanych do różnych grup producentów mebli: mebli kuchennych, garderobianych a także mebli tapicerowanych.
     Z dumą informujemy, że realizacja tejże strategii  marketingowej została doceniona przez Kapitułę Konkursu Acathus Aureus i uhonorowana Medalem.