Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

I Targi Akcesoriów i Płyt Meblowych w Rypinie

Drukuj01 lipca 2015

                W dniu 19 czerwca 2015 roku na terenie hurtowni REJS odbyły się I Targi Akcesoriów i Płyt Meblowych w Rypinie. Targi zostały objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Rypina.

Inicjatywa zorganizowania Targów Akcesoriów i Płyt Meblowych w Rypinie powstała na podstawie zauważalnego rozwoju lokalnego rynku akcesoriów meblowych skupionego w regionie kujawskim i dobrzyńskim. Ujawniane potrzeby konsumentów, rozwój meblarstwa w postaci zakładów stolarskich oraz zwiększająca się oferta nowoczesnych akcesoriów i narzędzi meblarskich skłoniła firmę REJS do szerokiej prezentacji dostępnych produktów.

Do wspólnej inicjatywy zostali zaproszeni czołowi producenci i dostawcy najlepszych marek akcesoriów meblowych, które znajdują się w ofercie sieci sprzedaży REJS. Lokalni producenci mebli, drobne zakłady stolarskie i fabryki mebli otrzymały spójną i kompleksową ofertę. Tak przygotowana baza zaopatrzenia i dostępności najlepszych produktów, w tym płyty meblowej może przyczynić się do rozwoju konkurencyjności lokalnych producentów a w przyszłości rozsławić region kujawski i dobrzyński jako centrum zaopatrzenia meblarstwa.

Wyrażamy nadzieję, że  Targi wpiszą się na stałe w kalendarz imprez branżowych w regionie, że będą odbywały się cyklicznie zwiększając zasięg terytorialny wokół naszego regionu.

Impreza została podzielona na dwie części – pierwsza polegała na spotkaniu producentów mebli z dostawcami akcesoriów, prezentacji oferty, instruktażu montażu czy regulacji systemów. Druga część to spotkanie integracyjne – gdzie oprócz biesiady przy grillu, klimatycznej muzyce na żywo goście mieli okazję wziąć udział w konkursie, w którym przydały się jak najbardziej umiejętności i kompetencje projektowe i konstrukcyjne. Doskonałe humory, sprawność techniczna, gotowość do zabawy – widać na załączonych zdjęciach.