Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Targi Interzum 2015 uznajemy za udane!

Drukuj20 maja 2015

   W dniach 5-8 maja 2015 roku przedstawiciele firmy REJS uczestniczyli w targach INTERZUM w Kolonii w Niemczech. Prezentacja oferty obejmowała wiele nowości min. carga multi, których główną cechą jest możliwość osadzenia stelaża na prowadnicy dowolnie wybranych producentów systemów wysuwnych tj. Blum, Grass, Hettich. To produkt bardzo oczekiwany przez klientów. Ponadto, zaprezentowano koncepcję nowego systemu garderoby SISTEMA, opartego na prostej konstrukcji stalaża i zawieszanych na nim półek. Duże zainteresowanie wśród oferowanych produktów wzbudziły akcesoria do mebli tapicerowanych, w postaci bardziej skomplikowanych podnośników i stelaży.
   Targi w Kolonii mają charakter międzynarodowy w założeniu i praktyce. Na stoisku REJS gościliśmy zwiedzających ze wszystkich kontynentów. Część gości śledziła europejskie trendy w designie, inni w jakości wykonania. Dla naszej firmy targi Interzum były bardzo udane. Nawiązane kontakty już owocują!