Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Targi MEBLE 2014 w Moskwie już za nami

Drukuj05 grudnia 2014

   Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili naszą ekspozycję w dniach 24-28 listopada na targach MEBLE 2014 w Moskwie w Rosji. 

   Tegoroczna wystawa prezentowała przede wszystkim  nowości:  produkty Linii Variant Plus oraz systemy MULTI – wyposażenie do mebli kuchennych ułatwiające porządkowanie produktów.  Wiele miejsca poświęcono akcesoriom meblowym typu: zawiasy, prowadnice i metaboxy od sprawdzonych dostawców. Dużym zainteresowaniem cieszyły się elementy ze stali do mebli tapicerowanych, które na wystawie w Moskwie prezentowane były po raz pierwszy. To oferta skierowana do producentów mebli  typu: kanapy, sofy, fotele.  Oczekiwane przez klientów nowe rozwiązania zostały bardzo dobrze odebrane zarówno pod względem funkcjonalnym jak i stylistycznym. Przy okazji prezentacji Nowości , na stoisku targowym odbywały się cykliczne szkolenia produktowe, które w znacznym stopniu ułatwią dystrybutorom wprowadzenie produktów na rynek.

   Wystawa zgromadziła wiele firm z różnych krajów Europy Wschodniej i Azji. Była to okazja do zapoznania z ofertą firmy REJS przedstawicieli nowych rynków.

Kolejne targi z udziałem firmy REJS w maju . Serdecznie zapraszamy już dziś do Kolonii do Niemiec na targi Interzum w dniach 5 – 8 maja 2015.