Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Dekoratornia zmienia tytuł na DEKORADY.

Drukuj01 października 2014

Kolejny sezon współpracy naszej firmy z programem wnętrzarskim Dekoratornia rozpoczynamy od kilku zmian. Dekoratornia zmienia tytuł na Dekorady. Zmianie ulega także stacja, w której emitowany będzie program. Stałe pozostaje przesłanie programu - metamorfoza wnętrz pod okiem świetnych fachowców, stylowe aranżacje i pomysły możliwe do zastosowania od zaraz. Wspólnie z projektantami Natalią Świtalską i Maciejem Bogaczewicz zaproponujemy Państwu urządzenie kuchni i garderoby  z wykorzystaniem funkcjonalnych systemów wysuwnych REJS oraz aluminiowych frontów meblowych z zastosowaniem nowoczesnego szkła.

Nowy program będzie emitowany na antenie TVP Warszawa w naziemnej telewizji  cyfrowej oraz na platformach cyfrowych i w dużych sieciach kablowych. Odcinki  będzie można oglądać na kanale TVP Warszawa w niedzielę o godzinie 20.10.  Powtórki będą emitowane w czwartek o godzinie 19.00 i w sobotę o godzinie 22.00.

Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 19 października o godzinie 20.10.
Można nas oglądać w:
NC+ na kanale 220
Cyfrowy Polsat na kanale 196
UPC na kanale 320
VECTRA na kanale 103
MULTIMEDIA na kanale 25

Zapraszamy