Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

AGRA 2014

Drukuj24 września 2014

W dniach 12-13.09.2014 firma Rejs wzięła udział w targach Agra.

AGRA to targi organizowane w ramach corocznych Dożynek Powiatowych, mające na celu promocję lokalnych firm i produktów wszystkich branż.

Nasza firma zaprezentowała mieszkańcom powiatu ofertę dostępną w sklepie firmowym min. suszarki ubraniowe, stelaże ławek ogrodowych, pojemniki na odpady, wyposażenie mebli kuchennych. Największym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja szkła dekoracyjnego, które może być wykorzystane w aranżacji wnętrz na wiele sposobów.

Za sposób prezentacji oferty stoisko REJS otrzymało jedną z głównych  nagród- HIT WYSTAWY 2014 przyznawaną przez Komisję Konkursową.

W czasie odbywania się targów można było dokonać zakupu wybranych produktów w atrakcyjnych cenach z rabatem. Sprzedaż z rabatem do -70% będzie prowadzona jeszcze do końca października 2014 w sklepie firmowym REJS, na ul. Mławskiej 48.

Serdecznie Zapraszamy!