Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

II edycja Akademii Produktu REJS

Drukuj24 września 2014

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy II edycję szkoleń produktowych  w ramach Akademii Produktu REJS. Szkolenie zakłada prezentację oferty  na wszystkich etapach powstawania produktu:
- wycieczkę po zakładach produkcyjnych, gdzie prezentujemy proces wytwarzania produktu,
- zajęcia teoretyczne, na których omawiamy podstawowe zalety i funkcjonalności produktów,
- zajęcia praktyczne, prezentujące przewagi konstrukcyjne i montażowe produktu.

W przypadku zainteresowania udziałem zapraszamy producentów mebli i dostawców do kontaktu z przedstawicielami regionalnymi firmy, którzy udzielą szczegółowych informacji na temat programu szkolenia.