Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Akademia Produktu Rejs 2014

Drukuj04 lipca 2014

Zakończyła się pierwsza tura cyklicznych szkoleń produktowych pt. Akademia Produktu Rejs, poświęconych aktualnej ofercie systemów wysuwnych marki REJS. 

Założeniem szkolenia było przekazanie wiedzy o ofercie dedykowanej producentom mebli, cechach wyróżniających poszczególne linie produktowe, a także informacja o dodatkowych korzyściach dających przewagę konkurencyjną na rynku wyposażenia mebli.
 
Uczestnicy szkolenia podczas zajęć teoretycznych i praktycznych, polegających na prezentacji produktów, porównywaniu poszczególnych klas Linii produktowych oraz samodzielnego montażu pod okiem ekspertów,  pozyskali szeroką wiedzę na temat zasad konstrukcji i pracy systemów wysuwnych REJS.
 
 
 
 
                                                                      akademia_rejs