Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Piknik Ekologiczny

Drukuj14 maja 2013

W dniu 11 maja przedstawiciele firmy REJS uczestniczyli w Pikniku Ekologicznym organizowanym przez Urząd Miejski w Rypinie.
Piknik poświęcony był min. prezentacji proekologicznych inwestycji prowadzonych przez spółki miejskie dedykowane mieszkańcom Miasta. Nasza firma korzystając z okazji zaprezentowała ofertę pojemników na odpady umożliwiających segregację śmieci już we własnym domu. Wpisujemy się tym samym w działania proekologiczne z hasłem Bądź EKO!