Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Dobry Produkt 2012

Drukuj19 kwietnia 2013

Z satysfakcją informujemy, że w wyniku Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich przeprowadzonego przez Redakcję Forum Biznesu dodatku do Dziennika Gazety Prawnej pod patronatem  i opieką merytoryczną Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk produkty REJS otrzymały tytuł „Dobry Produkt 2012 – Wybór Konsumentów”

„Klienci docenili marki produktów jako najlepsze w danej kategorii, godne zaufania, które określają dobre jakościowo produkty.”

Dziękujemy za zaufanie i życzymy zadowolenia z użytkowania produktów REJS.