Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

SUBCONTRACTING w Poznaniu

Drukuj07 marca 2013

W dniach 5-7 marca 2013 firma REJS wystąpiła w roli wystawcy na targach MTP SUBCONTRACTING w Poznaniu.
Jest to nowa formuła targów kooperacyjnych skierowanych do
profesjonalistów różnych branż w ramach wymiany usług.
Firma REJS jako uznana i doceniona licznymi nagrodami marka w produkcji wyposażenia mebli otwiera się na inne branże oferując swoje doświadczenie w obróbce metali.
Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dziękujemy także gościom z Francji, Włoch, Austrii, Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytanii za spotkania w ramach Subcontracting Meetings.

Liczymy na owocną współpracę.