Formularz zapytania

zamknij
Masz pytanie dotyczące produktów w schowku? Wypełnij formularz i wyślij do nas Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy REJS Spółka z o.o. z siedzibą w Rypinie ul. Mławska 61 oraz na ich przetwarzanie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych pochodzących od REJS Spółka z o.o. drogą e-mailową (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwości ich poprawiania. Wszystkie przekazane dane pozostaną do wyłącznej wiadomości firmy REJS Spółka z o.o. i nie zostaną wykorzystane w celach innych niż powyżej podane.
pola obowiązkowe
Wyślij

Rejs

Schowek

Ilość przedmiotów: 0
Zamknij

Diament Meblarstwa 2013

Drukuj12 grudnia 2012

 „Diament Meblarstwa 2013” przyznany przez jury konkursu dla produktu: cargo maxi obrotowe z Linii Maxima EVO. Nagroda jest potwierdzeniem „doskonałego wzornictwa i oryginalności produktu ze wskazaniem doskonałego wizerunku producent i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów”

Organizatorem konkursu jest Meble.pl Spółka z o.o. i Wydawnictwa Meble.pl. W skład jury oceniającego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, media, organizacje, naukowcy i eksperci branży meblarskiej, przedstawiciele salonów meblowych,  technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.